Léčené nemoci

Krátký přehled vyzkoušených aplikací živé a mrtvé vody. Kde všude Vám může pomoci při léčbě různých neduhů a potíží.

Při pití pouze živé vody je velká žízeň, kterou zaženeme nejlépe bylinkovým nebo šípkovým čajem s citrónem. Interval mezi příjmem mrtvé a živé vody musí být nejméně dvě hodiny. Při kožní aplikace živé vody je nutné exponované místo namazat krémem.


UPOZORNĚNÍ! Přiložené obrázky z průběhu léčby mohou vyvolat nevolnost.

 Angína

3 dny v proplachovat hrdlo mrtvou vodou v intervalu 1 hodiny, po výplachu vypít ¼ sklenice živé vody. Teplota klesne první den, třetí den choroba zmizí.

 

 Nízký a vysoký krevní tlak

Pijte 2x denně půl sklenice (150ml) mrtvé vody. Tlak se během několik a dní normalizuje.

 

 Bércové vředy

Bércový vřed jakožto poškození kůže patří mezi nejčastější chronické rány, které může zasahovat do různé hloubky podkožních tkání. Objevuje se mezi kolenem a kotníkem, spadá sem tedy i lýtko. Pravděpodobnost výskytu bércového vředu se zvyšuje s věkem.
Postižená místa potíráme mrtvou vodou. Po 14 dnech se otevřené rány zacelí a pokožka se stabilizuje.

 

 Bolest hlavy

Vypijeme půl sklenice (150ml) mrtvé vody. Bolest přejde do 20–30 minut.

 

 Bolesti zubů

Vyplachujeme ústa mrtvou vodou asi 5–10 minut, bolest ustoupí do několika minut. Je rozhodující jaký faktor bolest způsobuje. Vždy ale vyhledejte lékařskouo pomoc.

 

 Pálení žáhy

Pomalu vypít půl (150ml) sklenice živé vody.

 

 Kašel

Po dva dny pít 4x denně sklenici 200-300ml živé vody po jídle.

 

 Průjem

Pijeme půl sklenice mrtvé vody a popřípadě po hodině zopakujeme.

 

 Hemoroidy

Při krvácení jeden až dva dny umývat praskliny v konečníku mrtvou vodou, poté přikládat obklady se živou, aby byly stále vlhké.

 

 Exémy

Místo pokrývat tampónem v roztoku živé vody případně je smáčet po dobu 5 minut alepsoň 2x denně. V případě již rozpraskaného ekzému je nutné místo nejdříve zahojit mrtvou vodou. Smáčejte místo po dobu 5 minut v mrtvé vodě několikrát za den a po zatáhnutí aplikujte živou vodu dle předchozího popisu.

 

 Zánět jater

Po dobu 4 dnů pít 4x denně půl sklenice vody, první den pouze mrtvou vodu a další dny pouze živou vodu.

 

 Chřipka

Celý den kloktáme a promýváme nos mrtvou vodou a na noc pijeme půl sklenice živé vody. Chřipka by měla ustoupit za 24 hodin.

 

 Bolest kloubů

Po dobu dvou dní pít 3x denně 150ml sklenice mrtvé vody. Bolest pomine již první den.

 

 Zbytnění prostaty

Pět dnů pijeme 4x denně půl sklenice živé vody 30 minut před jídlem. Za 3–4 dny se začne vylučovat sliz, snižuje se nutkání na močení a za 8 dnů otok zmizí.

 

 Kolitida (zánět tlustého střeva)

Ohřát mrtvou a živou vodu na 37 až 40 °C a na noc vypít nejprve mrtvou vodu a za 20 až 25 minut živou. Proceduru opakovat 2 až 3 dny. Ostré bolesti mizí po 1. proceduře.

 

 Lišej

Během 3 až 5 dnů ráno omývat postižené místo mrtvou vodou a po 10 až 15 minutách živou vodou.

 

 Prochlazení šíje

Přiložit teplý obklad s mrtvou vodou a pít 4x denně po 100 ml mrtvé vody před jídlem.

 

 Radikulitida (Zánět míšního kořene.)

Během dne 3x před jídlem vypít 150 ml živé vody. Bolesti mizí během 24 hodin.

 

 Pupínky a vřídky v obličeji

Ráno i večer po obvyklém umytí obličeje omýt tváře mrtvou a pak živou vodou. Pupínky a vřídky se vyčistí.

 

 Řezné rány, drobná povrchová zranění)

Nejprve omýt mrtvou vodou a po 3 až 5 minutách živou. Pak během 24 hodin promývat už pouze živou vodou. (Rána ošetřená mrtvou vodou zasychá. Aby se netvořily strupy, stačí aplikovat živou vodou.

 

 Sterilizace přemětů

Předměty, ovoce, zeleninu opláchnout v mrtvé vodě, případně tělo potírat tamponem, namočeným v mrtvé vodě.

 

 Cukrovka

Pít pravidleně živou vodu, asi po třech týdnech dojde ke snížení cukru o 1/4 a po dalších 3 měsících by měla být již na 1/2 půbodních hodnot.

 

 Zánětlivé procesy

Na skryté nádory a vředy přikládáme k zanícenému místu 2 dny kompresní obklad, namočený do ohřáté živé vody. Zánětlivý proces se přeruší za 2 dny.

 

 Zapáchající nohy

Omyté nohy smáčet mrtvou vodou a po 10 minutách živou. Také obuv se doporučuje ošetřit tampónem nebo mlhovým rozpračovačem s mrtvou vodou. Tím, že mrtvá voda funguje antibakteriálně, dá se její fuknce přirovanat k nanočásticím stříbra

 

 Celkové zlepšení a normalizace zdravotního stavu

Ráno a večer po jídle vypláchnout ústa mrtvou vodou a vypít 200 ml živé vody. Účinky se dostaví již během několika dní. Bue docházet k odkyselení organismu a celkové revitalizaci.

 

 Zánět dásně

Po celý den proplachovat ústa mrtvou vodou v častých intervalech alespoň 1x za hodinu, Vodu během proplachování několikrát v ústech vyměňte.

 

 Popáleniny

Smočit nejprve na 5 minut mrtvou vodou, a poté po dobu 15 až 20 minut živou. Vhodná je voda ve spreji. Opakujeme 7x až 8x denně. Nezabalovat, není nutné. Dle možnosti je dobré po živé vodě zkropit místo také výluhem zlatobýlu a třezalky v živé vodě. Tento výluh je nutno předem ještě upravit pomoci elektrolyzéru, aby získal vlastnosti jaru (pění a je na omak mastný). Zabraňuje zasychání a tvoří pružnou pokožku. Dle informací byl pacient popálený na 53 % těla. Pobyt v nemocnici trval pouze 3 měsíce a domácí terapie následovala oproti lékaři odhadovaným 12 měsícům pouhé 3 měsíce.
Pokud se jedná o drobné popáleniny s pychýřky, tyto propíchat sterilní jehlou a místo smočit mrtvou vodou a po pěti minutách živou po dobu 15 minut. Během dne ještě 8x namočit živou vodou na 10-15 minut, toto opakujeme dva až tři dny až do vyléčení

 

 Zánět pochvy

Teplou živou a mrtvou vodu – 37 až 40 stupňů vstřikujeme do pochvy před spaním. Nejdříve mrtvou, po 20 minutách živou. Opakujeme 2–3 dny.

 
Zpět na hlavní stranu

Chcete se podělit o vlastní zkušenost? Napište nám. Vaši snahu odměníme dárkem.