Léčené nemoci

Krátký přehled vyzkoušených aplikací živé a mrtvé vody. Kde všude Vám může pomoci při léčbě různých neduhů a potíží. Některé návody jsou převzaté z vody LUNO, která byla varáběna GŽ - SNAD Zlín se spoluúčastí AQUALION Praha.

Při pití pouze živé vody je velká žízeň, kterou zaženeme nejlépe bylinkovým nebo šípkovým čajem s citrónem. Interval mezi příjmem mrtvé a živé vody musí být nejméně dvě hodiny. Při kožní aplikaci živé vody je možné exponované místo po přirozeném oschnutí namazat mastným krémem nebo hojivou mastí (např. Infadolan). Na ohřátí nebo uskladnění vody nepoužívejte kovové nádoby!


UPOZORNĚNÍ! Přiložené obrázky z průběhu léčby mohou vyvolat nevolnost.

 Angína

3 dny v proplachovat hrdlo mrtvou vodou v intervalu 1 hodiny, po výplachu vypít ¼ sklenice živé vody. Teplota klesne první den, třetí den choroba zmizí. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Nízký a vysoký krevní tlak

Pijte 2x denně půl sklenice (150ml) mrtvé vody. Tlak se během několik a dní normalizuje. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zánět hlasivek

5 dnů kloktat 4x denně půl hodiny po jídle 10 minut mrtvou vodu a za 15 minut vypít vždy po kloktání 2,5 dcl živé vody. Dalších 7 dnů kloktat a pít 1x denně. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Bércové vředy

Bércový vřed jakožto poškození kůže patří mezi nejčastější chronické rány, které může zasahovat do různé hloubky podkožních tkání. Objevuje se mezi kolenem a kotníkem, spadá sem tedy i lýtko. Pravděpodobnost výskytu bércového vředu se zvyšuje s věkem.
Postižená místa potíráme mrtvou vodou a doplníme léčbu cca 40mg zinkových tabletek denně. Po 14 dnech se otevřené rány zacelí a pokožka se stabilizuje. Po zacelení je vhodné místo potírat mastí, pokožka tak nevyschne a nepraská
Vodu je možné i pít. Denně po dobu 7-10 dní cca 1,5 dcl mrtvé vody nejlépe mezi jídlem mezio 10-11 hod dopoledne. Pitná kůra pomůže nejen k léčbě bércových vředů, ale i všech zánětlivých míst v těle. U vody neléčí kyseliny, které v malém množství obsahuje, ale hlavně léčí vodík, který je zvláštně vázán ve vodě, že se snadno oddělí a kolem zánětu se nahromadí a vytvoří redukční-sedativní podmínky. (cit.: RNDR. Vl. Žůrek) Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.
POZOR! obrázky mohou vyvolat nevolnost

 Pásový opar

Postižená místa potírat 3x denně 10 minut mrtvou vodou a po oschnutí (neutírat) stejnou dobu živou vodou. V těžších případech přiložit na půl hodiny teplý obklad živé vody a pít 2dl živé vody na noc. Léčbu provádět po dobu dvou týdnů. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zánět žil

Na bolestivé místo přikládat 3x denně na půl hodiny obklad teplé mrtvé vody. 3x denně vypít 1 hodinu po jídle 2,5 dcl živé vody. Vhodné je doplnění užíváním tablet s organickou sloučeninou zinku (asi 40mg denně) po malých dávkách při jídle a k tomu užívejte Mobivenal Micro. Dostatečně zapíjejte. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Bolest hlavy

Vypijeme půl sklenice (150ml) mrtvé vody. Bolest přejde do 20–30 minut. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Bolesti zubů

Vyplachujeme ústa mrtvou vodou asi 5–10 minut, bolest ustoupí do několika minut. Je rozhodující jaký faktor bolest způsobuje. Vždy ale vyhledejte lékařskouo pomoc. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Pálení žáhy

Pomalu vypít půl sklenice (150ml) živé vody. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Kašel

Po dva dny pít 4x denně sklenici 200-300ml živé vody po jídle. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Průjem

Pijeme půl sklenice mrtvé vody a popřípadě po hodině zopakujeme. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Hemoroidy

Při krvácení jeden až dva dny umývat praskliny v konečníku mrtvou vodou, poté přikládat obklady se živou, aby byly stále vlhké. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Exémy

Místo pokrývat tampónem v roztoku živé vody případně je smáčet po dobu 5 minut alepsoň 2x denně. V případě již rozpraskaného ekzému je nutné místo nejdříve zahojit mrtvou vodou. Smáčejte místo po dobu 5 minut v mrtvé vodě několikrát za den a po zatáhnutí aplikujte živou vodu dle předchozího popisu. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zánět jater

Po dobu 4 dnů pít 4x denně půl sklenice vody, první den pouze mrtvou vodu a další dny pouze živou vodu. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Chřipka

Celý kdy můžeme den kloktáme a promýváme nos mrtvou vodou a na noc pijeme půl sklenice živé vody. Chřipka by měla ustoupit za 24 hodin. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Bolest kloubů

Po dobu dvou dní pít 3x denně 150ml sklenice mrtvé vody. Bolest pomine již první den. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zbytnění prostaty

12 dnů pít 5x denně hodinu před jídlem 2,5dl živé vody. Doplnit vytamíny A, E a tablety se Zinkem (40mg denně) po malých dávkách při jídle. Dobře zapít! Za 3–4 dny se začne vylučovat sliz, snižuje se nutkání na močení a za 8 dnů otok zmizí. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Kolitida (zánět tlustého střeva)

Ohřát mrtvou a živou vodu na 37 až 40 °C a na noc vypít nejprve mrtvou vodu a za 20 až 25 minut živou. Proceduru opakovat 2 až 3 dny. Ostré bolesti mizí po 1. proceduře. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Lišej

Během 3 až 5 dnů ráno omývat postižené místo mrtvou vodou a po 10 až 15 minutách živou vodou. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Prochlazení šíje

Přiložit teplý obklad s mrtvou vodou a pít 4x denně po 100 ml mrtvé vody před jídlem. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Radikulitida (Zánět míšního kořene.)

Během dne 3x před jídlem vypít 150 ml živé vody. Bolesti mizí během 24 hodin. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Pupínky a vřídky v obličeji

Ráno i večer po obvyklém umytí obličeje omýt tváře mrtvou a pak živou vodou. Pupínky a vřídky se vyčistí. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Řezné rány, drobná povrchová zranění)

Nejprve omýt mrtvou vodou a po 3 až 5 minutách živou. Pak během 24 hodin promývat už pouze živou vodou. (Rána ošetřená mrtvou vodou zasychá. Aby se netvořily strupy, stačí aplikovat živou vodou. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Sterilizace přemětů

Předměty, ovoce, zeleninu opláchnout v mrtvé vodě, případně tělo potírat tamponem, namočeným v mrtvé vodě. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Cukrovka

Pít pravidleně živou vodu, asi po třech týdnech dojde ke snížení cukru o 1/4 a po dalších 3 měsících by měla být již na 1/2 půbodních hodnot. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zánětlivé procesy

Na skryté nádory a vředy přikládáme k zanícenému místu 2 dny kompresní obklad, namočený do ohřáté živé vody. Zánětlivý proces se přeruší za 2 dny. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zapáchající nohy

Omyté nohy smáčet mrtvou vodou a po 10 minutách živou. Také obuv se doporučuje ošetřit tampónem nebo mlhovým rozpračovačem s mrtvou vodou. Tím, že mrtvá voda funguje antibakteriálně, dá se její fuknce přirovanat k nanočásticím stříbra Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Celkové zlepšení a normalizace zdravotního stavu

Ráno a večer po jídle vypláchnout ústa mrtvou vodou a vypít 200 ml živé vody. Účinky se dostaví již během několika dní. Bue docházet k odkyselení organismu a celkové revitalizaci. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zánět dásně

Po celý den proplachovat ústa mrtvou vodou v častých intervalech alespoň 1x za hodinu, Vodu během proplachování několikrát v ústech vyměňte. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Popáleniny

Smočit nejprve na 5 minut mrtvou vodou, a poté po dobu 15 až 20 minut živou. Vhodná je voda ve spreji. Opakujeme 7x až 8x denně. Nezabalovat, není nutné. Dle možnosti je dobré po živé vodě zkropit místo také výluhem zlatobýlu a třezalky v živé vodě. Tento výluh je nutno předem ještě upravit pomoci elektrolyzéru, aby získal vlastnosti jaru (pění a je na omak mastný). Zabraňuje zasychání a tvoří pružnou pokožku. Dle informací byl pacient popálený na 53 % těla. Pobyt v nemocnici trval pouze 3 měsíce a domácí terapie následovala oproti lékaři odhadovaným 12 měsícům pouhé 3 měsíce.
Pokud se jedná o drobné popáleniny s pychýřky, tyto propíchat sterilní jehlou a místo smočit mrtvou vodou a po pěti minutách živou po dobu 15 minut. Během dne ještě 8x namočit živou vodou na 10-15 minut, toto opakujeme dva až tři dny až do vyléčení Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Zánět pochvy

Teplou živou a mrtvou vodu – 37 až 40 stupňů vstřikujeme do pochvy před spaním. Nejdříve mrtvou, po 20 minutách živou. Opakujeme 2–3 dny. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Žaludeční vředy

Po dobu 1 měsíce vypít hodinu po každém jídle 2,5dl živé vody a jako vhodný doplněk používat tablety s organickou sloučeninou zinku v množství min. 40mg denně po malých dávkách při jídle (dobře zapít!). Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

 Chronický zánět močových cest

Po 2 týdny pít 3x denně 2dl mrtvé vody půl hodiny před jídlem. poté další 2 týdny 2,5 dl živé vody půl hodiny po jídle. Dodržujte pečlivě dávkování a časový harmonogram, léčbu nepřerušujte, nastavte si upozorňování. Jen tak může být léčba úspěšná.

Zpět na hlavní stranu